close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
       
Urząd Gminy Tczew
Oferta inwestycyjna
Dokumenty i formularze
Tablice ogłoszeń
Przetargi
Prezentacja Gminy
Dla turysty
Rada Gminy Tczew
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Fundusze europejskie
System informacji o środowisku
Praca
Rządowe Centrum Legislacji
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2015
 
Strona główna | Aktualności | Mapa serwisu | Kontakt
Integracja Kół Gospodyń Wiejskich w Maleninie 2.10.2016r.

W dniu 08.10.2016 roku o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej w Maleninie odbyło się spotkanie Kół  Gospodyń Wiejskich. Pomimo niesprzyjającej pogody panie przybyły w licznym gronie. Na spotkaniu pojawili sie również panowie, choć stanowili oni tylko nieliczny ułamek gości, ponieważ spotkanie w głównej mierze dotyczyło pań. Spotkanie miało na celu zintegrowanie Kół Gospodyń Wiejskich z całego powiatu tczewskiego. Na wstępie uroczystości wszystkich przybyłych powitał Pan Roman Wendt sołtys Malenina i podziękował za liczne przybycie, szczególne podziękowania zaś złożył Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Maleninie za przygotowanie tej uroczystości.
Z zaproszonych gości podziękowania i słowa uznania wyraził Pan Józef Turzyński Prezes Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolników. Wręczył kwiaty przewodniczącej KGW Malenin Pani Sylwii Słopieckiej za zorganizowanie i trud włożony w to spotkanie. Jako drugi z  zaproszonych gości głos zabrał Pan Piotr Odya, który wręczył kosz upominkowy i osobiście pogratulował paniom z KGW Malenin oraz podziękował za zaproszenie na tak wyjątkową uroczystość. Podkreślił, że spotkania tego typu tylko zacieśniają więzi i budują pozytywne relacje dające widoczne efekty w przyszłości. Uroczystość zaczęła się od zaśpiewania "sto lat"dla wszystkich Pań. W dalszej części był poczęstunek i zabawa, która skupiła na parkiecie prawie wszystkie Panie. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Wszyscy bawili się doskonale.

     

     

 

     

     

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link


środa, 19 października 2016
imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Biuletyn Informacji Publicznej
Gospodarka Odpadami
ABC o azbeście
sołectwa
osp
kgw
Galeria
Mapa Gminy
Baza plików
POiIŚ
strategia 2020
RPO WP


  
online: 7
odwiedzin: 5468599
Strona glówna | Kontakt | Mapa serwisu |
  
copyright 2006 - 2016 U.G. Tczew